9 Вересня 2022
630
![У Сумах хочуть назвати вулицю іменем Єлизавети ІІ фото У Сумах хочуть назвати вулицю іменем Єлизавети ІІ фото](/image/news_small/2022/09/09_123033_news2_2766908.jpeg)
Як повідомив мер Сум Олександр Лисенко, за неоціненну підтримку монаршої родини України є ініціатива назвати одну з вулиць Сум іменем Королеви Єлизавети ІІ.
“Історія - це долі людей, про які ми повинні берегти пам’ять!
Учора весь світ сколихнула новина про смерть Її Величності Королеви Єлизавети ІІ. Ми розділяємо увесь біль народу Великої Британії. І щиро дякуємо за підтримку українців. У цей складний період для обох народів - ми єдині і підтримуємо один одного.
За неоціненну підтримку монаршої родини маємо ініціативу назвати одну з вулиць Сум іменем Королеви Єлизавети ІІ.
Цю визначну особистість будуть пам’ятати і в Британії, і в Україні. Вічна пам'ять Королеві Єлизаветі ІІ” – написав посадовець у фейсбуці.