13 Вересня 2022
1178
![У Сумах іще одній прибічниці окупантів повідомлено про підозру фото У Сумах іще одній прибічниці окупантів повідомлено про підозру фото](/image/news_small/2022/09/13_010343_news2_screenshot_50.jpg)
Повідомлено про підозру сум’янці за фактом поширення матеріалів, у яких міститься виправдування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікації її учасників (ч. 2 ст. 436-2 КК України).
За даними слідства, жінка у забороненій соцмережі поширювала контент на підтримку злочинних дій російських окупантів. Зокрема на сторінці з назвою «Сумская область за Донбасс!!!» жінка раділа окупації м. Херсон. Більш того, вона систематично поширювала позицію російських політиків, виправдовуючи їх дії: «Воевать из чувства сострадания. Патрушев прояснил цели и задачи спецоперации на Украине».