19 Вересня 2022
512
![Сумська лучниця виграла “срібло” чемпіонату України фото Сумська лучниця виграла “срібло” чемпіонату України фото](/image/news_small/2022/09/19_113533_news2_screenshot_93.jpg)
У Чернівцях триває чемпіонат України зі стрільби з луку.
У неділю спортсмени змагалися в індивідуальних стрільбах. Кращою серед сумчан була Поліна Родіонова, яка виборола “срібло” серед жінок. У фіналі вона програла випускниці СумДПУ Анастасії Павловій з Нової Каховки.
Сьогодні пройдуть командні змагання.
Нагадаємо: у міксті Поліна разом із Артемом Овчинніковим стали чемпіонами.