Мер Сум звернувся до громади: важлива інформація

Олександр Лисенко в ранковому зверненні до містян вкотре нагадав про важливість свідомо користуватися електроенергією сьогодні.

Олександр Лисенко в ранковому зверненні до містян вкотре нагадав про важливість свідомо користуватися електроенергією сьогодні.

Тримаємо енергетичний фронт - усе заради Перемоги!

Наша енергетична система зазнала значних пошкоджень. Тому із закликами про економію електроенергії звертається і керівництво держави, і самі енергетики.

Наші дії сьогодні, 20 жовтня, наступні:

Не вмикати електроприлади, без яких можна обійтися. Мінімізувати використання електроенергії і вдома, і на робочих місцях;

О 7.00 зупинено роботу водозаборів - запасіться водою для різних потреб. Слідкуйте за новинами - будуть повідомлення про ті локації, де можна набрати воду, її підвіз здійснюватиме Міськводоканал Сумської міської ради.

Електротранспорт працюватиме до 19.00, а з автономним ходом - до 20.00. У пікові години - буде більша кількість одиниць транспорту. Комунальні автобуси працюватимуть в посиленому режимі. Слідкуйте за повідомленнями КП СМР "Електроавтотранс".

На робочих місцях - закликаю провести санітарний день! Особливо прошу про це керівників підприємств, установ та організацій.

Ці дії необхідні для збереження енергомережі країни.

Вистоїмо! Переможемо!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: