Завантаження ...

На Сумщині чоловіка двічі закривали в погребі, щоб вибити зізнання в крадіжці

На Сумщині чоловіка двічі закривали в погребі, щоб вибити зізнання в крадіжці фото

У селі Білиця на Ямпільщині компанія місцевих мешканців двічі закривала свого знайомого в погребі, намагаючись вибити з нього зізнання в крадіжці. В обох випадках потерпілому дивом удалося вибратися з льоху та звернутися за допомогою до правоохоронних органів.

Про зникнення свого брата в поліцію повідомила жителька селища Свеса, що на Ямпільщині. Жінка розповіла, що брат поїхав додому в село Білиця для отримання гуманітарної допомоги, проте назад не повернувся. За кілька годин жінка доповнила, що брат таки вийшов на зв'язок, проте в селі з ним сталася біда.

За вказаною адресою негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції, співробітники у складі якої розшукали 54-річного брата заявниці. Як з’ясувалося, чоловік став жертвою злочину, який вчинили його ж знайомі односельці.

За словами потерпілого, після отримання продуктового набору він зайшов до свого знайомого в гості. Чоловіки засиділись за розмовами допізна й повертатися до сестри останній вирішив вже вранці. Заночувати чоловік вирішив у своєму будинку. Як раптом вночі до його житла «завітали гості».

Зайшовши до будинку потерпілого, один із знайомих одразу став бити господаря, звинувачуючи його у крадіжці бензопили, яка, нібито, сталася ще влітку. Свою провину той заперечував, тож зловмисник вирішив зачинити його в погребі покинутого домогосподарства.

Вранці постраждалому вдалося вибратися з льоху, проте, на свою біду, по дорозі до власної хати він зустрів ще одного знайомого односельця, який зателефонував кривднику.

І все почалося з початку, тільки цього разу потерпілому в погребі зв’язали скотчем руки і ноги, а щоб той не кричав – заклеїли рота. Коли кривдники пішли, чоловіку вдалося звільнитися й знову вибратися. Цього разу він без пригод добрався до знайомих, які й сповістили сестру останнього.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» Кримінального кодексу України. Наразі фігуранти, яким 42 та 47 років, дають пояснення в поліції. Слідчі дії тривають, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: