![Сьогодні на Сумщині також будуть відключення електроенергії фото Сьогодні на Сумщині також будуть відключення електроенергії фото](/image/news_small/2022/10/24_100519_news2_311782997_507480231392941_5651098900216364726_n.jpg)
У зв'язку з дефіцитом потужності в енергосистемі України і для уникнення масштабних аварій в електромережах, 24 жовтня, за рішенням НЕК "Укренерго", у Сумській області застосовуються графіки аварійних відключень (тимчасово обмежується споживання електроенергії).
Диспетчери НЕК "Укренерго" приймають рішення про тимчасове обмеження споживачів, коли в певному регіоні зростає рівень споживання, і при цьому туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані росією руйнування електромереж.
Нагадаємо, інформація про відключення міститься в особистому кабінеті споживача електроенергії "E-Svitlo" та/або надходить на електронну пошту, вказану споживачем при реєстрації в цьому особистому кабінеті.
Якщо у вас немає можливості скористатися цим сервісом, то з питань електропостачання ви можете звернутися до кол-центру АТ "Сумиобленерго": 0 (800) 300-247 (безкоштовно), (0542) 659-659.