![У Суми приїжджав найтитулованіший баскетболіст України фото У Суми приїжджав найтитулованіший баскетболіст України фото](/image/news_small/2022/10/26_100659_news2_311980012_3298101067142226_2275101754052641628_n.jpg)
Суми відвідав дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко. Про це повідомив заступник голови Сумської ОВА Олег Клименчуков.
“Сьогодні радий був зустріти видатного українського баскетболіста, дворазового чемпіона НБА від клубу «Лос-Анджелес Лейкерс» Станіслава Медведенка. Приємно, що чемпіони не забувають Батьківщину та опікуються розвитком вітчизняного спорту. Слава завітав на Сумщину не з пустими руками. Він передав спортивний інвентар для молодих спортсменів – спортивний одяг, м’ячі тощо.
Домовилися про подальшу співпрацю. Разом із обласною Федерацією баскетболу Сумська ОВА планує підтримувати ряд освітніх закладів, де культивується баскетбол або проходять заняття з командних видів спорту. В подальшому прагнемо залучити допомогу у вигляді спортивного обладнання, інвентарю та форми для майбутніх чемпіонів.Перемагаємо у спорті! Переможемо ворога”, – написав посадовець у фейсбуці.