Аварія сталася близько 21-ї години на проспекті Тараса Шевченка.
Аварія сталася близько 21-ї години на проспекті Тараса Шевченка.
На місці ДТП патрульні попередньо встановили, що 57-річний водій Dacia Sandero не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем Volkswagen, водій якого за інерцією допустив наїзд на пішохода. 21-річний чоловік саме переходив дорогу нерегульованим пішохідним переходом. На щастя, молодик травм не отримав.
У результаті ДТП тілесні ушкодження отримали пасажири транспортного засобу Dacia Sandero, 24-річна жінка та 14-річний хлопець. Лікарі доправили їх до медичного закладу для надання необхідної допомоги.
Для з’ясування обставин автопригоди патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.