Завантаження ...

На Сумщині породілля вбила новонароджену дитину

На Сумщині породілля вбила новонароджену дитину фото

За процесуального керівництва Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури 26 жовтня 2022 року повідомлено про підозру 30-річній жінці, яка умисно позбавила життя свою новонароджену дитину.

Мова йде про подію, що сталась 23 жовтня 2022 року в м. Білопілля. За місцем свого проживання у вуличному туалеті жінка народила живого хлопчика, після чого викинула немовля у вигрібну яму. Відповідно до висновку експертизи, смерть дитини настала після занурення у рідину.

Дії підозрюваної кваліфіковано за ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) КК України. Прокурор та слідчий звернулись до суду з клопотанням про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, натомість суд 27 жовтня 2022 року застосував до підозрюваної цілодобовий домашній арешт. Прокуратура не погоджується з таким рішенням і буде його оскаржувати.

Наразі вирішується питання щодо проведення психолого-психіатричної, судово-медичної експертиз та ряд гістологічних досліджень стосовно підозрюваної, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: