![На Сумщині сьогодні будуть аварійні відключення електроенергії фото На Сумщині сьогодні будуть аварійні відключення електроенергії фото](/image/news_small/2022/10/28_111544_news2_fb_img_1666945059340.jpg)
АТ "Сумиобленерго" на сайті компанії повідомляє споживачів про відключення електроенергії.
У зв'язку з дефіцитом потужності в енергосистемі України і для уникнення масштабних аварій в електромережах, 28 жовтня, з 9.30, за рішенням НЕК "Укренерго", у Сумській області застосовуються графіки аварійних відключень (тимчасові стабілізаційні обмеження споживання електроенергії).
Щоб дізнатися про відключення електроенергії, ви можете скористатися особистим кабінетом споживача електроенергії "E-Svitlo". Якщо у вас немає можливості скористатися цим сервісом, то з питань електропостачання ви можете звернутися до кол-центру АТ "Сумиобленерго": 0 (800) 300-247 (безкоштовно), (0542) 659-659.
Зараз енергетики працюють над новими графіками, які охоплять більшу кількість споживачів, але зменшать тривалість перерв в електропостачанні.