За день рашисти обстріляли 8 громад Сумщини

Як повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, 157 (!) снарядів та мін за день спрямували росіяни на прикордоння Сумщини.

Як повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, 157 (!) снарядів та мін за день спрямували росіяни на прикордоння Сумщини.

Під обстрілами опинилися Білопільська, Есманьська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Хотінська, Шалигинська, Юнаківська та Середино-Будська громади.

◾️ Юнаківська громада: на околиці прикордонного села ворог спрямував безпілотник. З нього скинули вибухівку типу ВОГ-17. Без наслідків.

◾️ Білопільська громада: із мінометів російські армійці обстріляли два села. Загалом було 48 вибухів. Пошкоджено місцевий будинок культури, 6 приватних будинків мирних мешканців та трактор на території фермерського господарства. В іншому селі через обстріл загорівся будинок. Також пошкоджені дві господарчі споруди.

◾️ Середино-Будська громада: під обстріл з боку росії потрапили 4 прикордонні населені пункти. Росіяни стріляли із мінометів (загалом 25 «прильотів»). І ще 6 разів ударили із САУ. Без руйнувань.

◾️ Шалигинську громаду обстріляли із реактивної системи залпового вогню. Було 20 вибухів.

◾️ По Краснопільській громаді росіяни застосували міномети (8 «прильотів»). Та вели артилерійський вогонь (14 «прильотів»). Руйнувань не було. Після 21:00 по одному з сіл росіяни відкрили вогонь зі ствольної артилерії (5 «прильотів»). Наслідки уточнюються.

◾️ Есманська громада: росіяни із мінометів обстріляли два села. Загалом 30 вибухів було на нашій території. Теж без наслідків.

◾️ Зноб-Новгородська громада: 6 «прильотів» із мінометів по околицям прикордонного села. Без руйнувань.

◾️ Хотінська громада: ворог застосовував стрілецьку зброю. Було 8 кулеметних черг.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: