6 Листопада 2022
471
![На Сумщині почав рух новий потяг “Жмеринка – Хутір-Михайлівський” фото На Сумщині почав рух новий потяг “Жмеринка – Хутір-Михайлівський” фото](/image/news_small/2022/11/06_043116_news2_db6822fe33ec8520.jpg)
5 листопада розпочав працювати новий залізничний рейс “Жмеринка — Хутір-Михайлівський” (місто Дружба).
Поїзд №769/770 Жмеринка – Хутір-Михайлівський сполучатиме північні громади Сумщини зі столицею та Вінниччиною. Він зупинятиметься на станціях Івотка, Терещенська, Кролевець, Конотоп-Пас., Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Видубичі, Київ-Пас., Котятин-1, Вінниця, повідомляє АТ “Укрзалізниця”.
З міста Дружба потяг відправляється о 16:22. У зворотному напрямку — о 05:28.