Завантаження ...

Під Бахмутом загинув глухівчанин Олександр Васильченко

Під Бахмутом загинув глухівчанин Олександр Васильченко фото

У боях з російськими окупантами загинув вірний син українського народу, наш земляк Олександр Миколайович Васильченко (30.01.1978 – 6.11.2022).

Старший сержант Олександр Васильченко із побратимами із стрілецької роти стрілецького батальйону тримали один із найгарячіших напрямків фронту – місто Бахмут. З оперативних зведень ми знаємо, що зіткнення з армією рф у районі Бахмута виявились найтяжчими за всю історію війни з росією, повідомили в Глухівській міськраді.

Ворог цілодобово завдає масованих артударів, але ЗСУ не просто обороняються, а й б'ють у відповідь.

Наш земляк пішов у лави Збройних Сил України у червні 2022 року. Це був усвідомлений крок чоловіка, який не хотів відсидітись за спинами інших.

44-річного Олександра у Глухові знали багато, і всі називають відповідальність і відчуття справедливості його головними рисами. Він був підприємцем, тримав СТО, автомобілі були його хобі і бізнесом одночасно. Безвідмовно приходив на допомогу, вважав за честь виручити людину у скрутній ситуації.

Прощання із мужнім воїном відбудеться завтра, 10, листопада. Рідні і друзі збираються біля дому Олександра по вул. Терещенків, 56 о 10:30. Відспівування у Трьох-Анастасіївському соборі об 11:00. Похоронять Героя на Вознесенському кладовищі.

Глухівська міська рада висловлює співчуття дружині, сину, матері загиблого.

Вічна пам'ять українському незламному воїну, патріоту, героїчному глухівчанину!

Подвиг і самопожертва Олександра Васильченка будуть вписані золотими літерами в історію перемоги України над московитами.

Вічна слава!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: