Завантаження ...

На Луганщині загинув захисник із Білопілля

На Луганщині загинув захисник із Білопілля фото

Державна екологічна інспекція у Сумській області з глибоким сумом повідомляє про загибель головного спеціаліста відділу державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів та надр Олександра Олександровича Матюхи.

Олександр був професіоналом своєї справи, висококомпетентним, неупередженим та принциповим інспектором. Серед його здобутків - безліч викритих злочинів проти довкілля Сумщини, багато з яких стали резонансними. Олександр мав гостре відчуття справедливості та завжди доводив кожну справу до кінця. Він був не лише професійним колегою, а й добрим другом для кожного з нас. Завжди спокійний, виважений, з легкою посмішкою на обличчі. Олександр завжди був готовий прийти на допомогу всім, хто цього потребував.

Коли почалося повномасштабне вторгнення російської армії на територію України, Олександр без роздумів та вагань одразу став на захист держави. Обравши собі позивний «Еколог», він постійно рвався туди, де було гаряче: бої за Чернігів, оборона державного кордону на Сумщині, визволення Лиману - це лише невелика частина бойового шляху Олександра, про який він зміг нам розповісти. Проте, навіть перебуваючи під ворожими обстрілами, «Еколог» примудрявся організовувати пошук та доставку гуманітарної допомоги для мешканців прикордонних громад нашої області.

Лише 05.11.2022 вітали Олександра з Днем народження – йому виповнилось 46 років. А вже через 2 дні він здобув вічне життя у бою в районі Білогорівки Луганської області… У Олександра залишилась мати, дружина та син, котрий зараз воює на Донбасі.

Він був одним із кращих серед нас. Без перебільшення, це непоправна втрата не лише для нашого колективу, а й для всієї природоохоронної галузі. Ми схиляємо голови у жалобі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Матюхи. Він навіки закарбується у нашій пам’яті як світла і добра людина.

Прощання з полеглим Героєм відбудеться у п’ятницю, 18.11.2022, на Центральному кладовищі м. Білопілля.

 

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: