У Лебедині попрощалися із захисником, який загинув на Луганщині ще в травні

У Лебедині в останню путь провели земляка – старшого солдата Богдана Олександровича Богданова.

У Лебедині в останню путь провели земляка – старшого солдата Богдана Олександровича Богданова.

З перших днів повномасштабного вторгнення ворога на територію нашої країни він став на захист Батьківщини, а 31 травня 2022 року загинув поблизу населеного пункту Миколаївка Луганської області.

Попрощатись із Героєм прийшли рідні, близькі, знайомі, військовослужбовці, жителі громади.

Богдан був командиром бойової машини, командиром відділення механізованої роти, вірним захисником України, справжнім патріотом та відданим побратимом. Його життя трагічно обірвалося під час виконання військового обов’язку внаслідок потужного ракетного обстрілу противника. Богдану Богданову назавжди залишиться 29…

У рідному Лебедині Героя-захисника пронесли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях Героя квітами.

Жителі громади попрощалися з воїном-захисником і під залпи почесної варти провели його в останню путь, повідомили в Лебединській міськраді.

 
 
<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/Sm925FW2PZw" title="У Лебедині попрощалися з Героєм – Богданом БОГДАНОВИМ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: