Завантаження ...

На Сумщині рятувальники ліквідували масштабну пожежу в зерносушарці

На Сумщині рятувальники ліквідували масштабну пожежу в зерносушарці фото

19 листопада о 14:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння зерносушарки з насінням соняшника на території одного із агропідприємств Роменського району. На гасіння прибув черговий караул 19-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру та місцеві пожежні команди із сіл Перекопівка та Анастасіївка.

Як було встановлено, горіння відбувалося на значній площі в зерносушарці висотою 28 м. На місце пожежі залучили додаткові сили і засови підрозділів ДСНС з міст Ромни та Суми, смт Недригайлів та Липова Долина, місцеву пожежну команду з с. Бобрик. 

Гасіння проводилося, у тому числі за допомогою пожежної автодрабини. Приборкання пожежі потребувало значної кількості води, тому здійснювалася дозаправка техніки від пожежних гідрантів, розташованих на території об’єкту, для цього було прокладено 4 магістральних та 6 рукавних ліній.  Також здійснювався підвіз води пожежними автоцистернами. Окрім води на приборкання полум’я застосували піноутворюючу рідину.

О 19:15 вдалося локалізувати загоряння, запобігши подальшому поширенню вогню та відвернувши небезпеку від розташованих поруч з осередком горіння двох силосних ємкостей для зберігання зерна та пункту управління виробничим процесом. Боротьба з вогнем тривала до 23:43, коли використавши на гасіння близько 480 т води та до 4 т піноутворювача, пожежу приборкали.

Всього на місці пожежі працювало 32 чоловіки особового складу та 7 одиниць техніки від ДСНС, 3 працівника та 3 одиниці техніки від місцевих пожежних команд. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: