21 Листопада 2022
430
![Сумчани відзначилися на чемпіонаті України з параармреслінгу фото Сумчани відзначилися на чемпіонаті України з параармреслінгу фото](/image/news_small/2022/11/21_094053_news2_316409141_10162253252472589_7748004062766630569_n.jpg)
На Закарпатті у Воловці проходив чемпіонат України з армреслінгу серед параспортсменів.
На ньому успішно виступила збірна Сумщини, про що прозвітував тренер Євгеній Литовцев.
“Вітаю команду параармреслінгу Сумської області з вдалим виступом на чемпіонаті України! Брухно Дмитро – 2 місце, Лебедин Катерина – 1 місце, Малоштан Олеся – 3 місце, Анатолій Сасса – 1 місце, Олексій Зима — 3 місце, Олександр Шумило – 3 місце, Сергій Семеренко – 2 місце, Володимир Касьяненко – 1 місце, Котій Юрій – 2 місце, Пупченко Іван – 1 місце. І загальнокомандне 4-е місце”, – повідомив він у фейсбуці.