Завантаження ...

У Сумах провели в останню путь військових, які загинули на Донеччині

У Сумах провели в останню путь військових, які загинули на Донеччині фото

У Сумах 5 грудня провели в останню путь захисників Анатолія Дудку і Станіслава Ревуцького. Обидва загинули в Донецькій області під час виконання бойових завдань.

Анатолій Дудка воював з квітня. Він потрапив до війська за мобілізацією. Кілька тижнів тому відзначив 28-й день народження. 29 листопада кулеметник сухопутних військ Анатолій Дудка загинув, звільняючи Донецьку область, йдеться в сюжеті Суспільне Суми.

"Я просто стороння людина, ну не могла стриматися і прийшла, так як мій син — теж там. Він — наша українська дитина, із нашої сім'ї", — зазначає сумчанка Марія.

Анатолій жив з батьками, свою сім'ю завести не встиг.

Поховали Анатолія Дудку на Засумському кладовищі.

А на Баранівці цього ж дня прощалися з військовим Станіславом Ревуцьким. Він був мобілізований влітку.

"Дуже хороший працівник був. Він працював в нашій компанії 18 років, прийшов молодим хлопчиком. Він казав: "Якщо мене призвуть, я піду". Він подзвонив мені, сказав:"Дмитрович, мене 30 числа забирають в армію", — зазначив керівник Станіслава Микола Дмитрович.

Станіслав Ревуцький проходив службу як стрілець-санітар. Загинув 23 листопада в Донецькій області.

"Отримав поранення, несумісне з життям, під час нанесення ворогом артилерійського обстрілу оборонних пунктів наших воїнів", — сказав начальник групи Сумського міського центру комплектування Руслан Флорчук.

Станіславу Ревуцькому було 46 років.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: