![На Сумщині планують відкрити філію Інституту серця фото На Сумщині планують відкрити філію Інституту серця фото](/image/news_small/2022/12/09_111230_news2_66acad19-995a-4d04-ae2f-bd349e3ea92f.jpg)
Як повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, про це він домовився з керівником Інституту серця МОЗ України Борисом Тодуровим, який був у Сумах учора.
Філію планують відкрити у Сумському обласному клінічному кардіологічному диспансері.
“Це - можливість для наших лікарів переймати досвід, опановувати новітні лікувально-діагностичні методики. А для мешканців області стане доступна вузькоспеціалізована кардіологічна та кардіохірургічна допомога. Зараз же, за нею треба їхати лише до столиці.
Разом з тим, плануємо і будівництво нового кардіохірургічного корпусу, укомплектуванням його сучасним обладнанням. Це вже - перспективи розвитку кардіохірургії та трансплантології на Сумщині.
Знайшли можливість для впровадження спеціалізованої підготовки молодшого медичного персоналу на етапі навчання у медичних училищах, а також для студентів Медичного інституту СумДУ.
Спільно з Інститутом серця, Сумською обласною радою та кардіологічним диспансером уже починаємо реалізацію цього проєкту”, - повідомив посадовець.