1 Грудня 2022
167
![Сумські хокеїстки виграли “бронзу” на чемпіонаті Європи фото Сумські хокеїстки виграли “бронзу” на чемпіонаті Європи фото](/image/news_small/2022/12/01_105634_news2_fb_img_1670693073336.jpg)
У німецькому Гамбурзі завершився чемпіонат Європи з індорхокею серед жіночих команд.
У турнірі брали участь 6 кращих команд континенту, які спочатку зіграли по колу, а далі — стикові матчі за перше, третє і п’яте місця. Серед учасниць і збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею на траві.
Після четвертого місця у групі наші дівчата зійшлися сьогодні, 10 грудня, в матчі за “бронзу” із австрійками. Єдиний переможний гол на 39-й хвилині матчу забила наша Оксана Пономаренко.
У підсумку 1:0 і сумчанки їдуть додому з медалями!
“Золото” дісталося німкеням, які у фіналі здолали нідерландок 5:4.