У Сумах відкрили виставку мобілографій фотографа з Гадяча

"Немає значення, яким апаратом знімає фотограф, головне – його бачення". У сумській галереї KosTur відкрили виставку мобілографій фотохудожника з Гадяча Юрія Зайцева.

"Немає значення, яким апаратом знімає фотограф, головне – його бачення". У сумській галереї KosTur відкрили виставку мобілографій фотохудожника з Гадяча Юрія Зайцева.

Ці фотографії зроблені на мобільний телефон, із використанням вбудованих ефектів, йдеться в сюжеті Суспільного.

"Я не була жодного разу на виставці, де на мобільний телефон фотографували, і це дуже цікаво, контрастує з усім тим, що бачила до цього", - говорить відвідувачка виставки Тетяна.

 
 
<iframe width="928" height="522" src="https://www.youtube.com/embed/gGvlK6EBVik" title="У Сумах відкрили виставку мобілографій" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 

"Я взагалі була вже на виставках мобільної фотографії, але зазвичай там без будь-яких ефектів, обробок, просто кадрування і все. А тут схований сенс, тому вражає", - розповіла відвідувачка виставки Ірина.

Автор експозиції Юрій Зайцев за освітою юрист, працює в архівній сфері, фотографія – його хобі. "Старався все згуртувати, кольори, об`єкти в кадрі. Хочу доносити красу кольорів до глядачів, красу об’єму і хочеться інколи поринути у мистецтво візуальне", - розповідає фотохудожник з Гадяча Юрій Зайцев.

Разом з Юрієм із Гадяча приїхав його наставник у фотомистецтві Марат Максименко. "Юра в мене часто консультується, це не стосувалося цієї виставки, тому що ці роботи — я їх не знав, я їх вперше бачу сам. Треба експериментувати, працювати, підвищувати свою творчість", - говорить Марат Максименко.

Це перша виставка Юрія Зайцева у Сумах. Його сім'я походить з Лебедина, тому, каже Юрій, хотів показати свої роботи саме на історичній Батьківщині, на Сумщині. "Десь ми ризикували, бо роботи ми не бачили, і тривога була якась в душі: який це рівень буде виставки, який зміст. Але коли все це побачили, я зрозумів, що це ризик був виправданий, і все правильно зроблене", - говорить співвласник галереї KosTur Сергій Гуцан.

"Немає значення, яким апаратом знімає фотограф, найголовніше – його бачення. Роботи цікаві, і я бажаю авторові подальших успіхів", - сказав член Національної спілки фотохудожників України Ігор Ройченко.

Подивитися виставку мобілографій у галереї Костур можна протягом тижня.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: