Співак з Сумщини Wellboy випустив перший альбом

Український співак Wellboy родом з Охтирщини 16 грудня випустив свій перший альбом "8 марабу", до якого увійшли вісім треків.

Український співак Wellboy родом з Охтирщини 16 грудня випустив свій перший альбом "8 марабу", до якого увійшли вісім треків.

Альбом артиста доступний на всіх музичних платформах, зокрема на YouTube, пише Гордон.

"Це вісім зовсім не схожих одна на одну пісень. Такого міксу ще не було ні в одному українськомовному альбомі. Ми з командою проявили максимальний творчий креатив. Лелека став символом альбому. Мені цей птах до душі. Бо він приносить гарні новини і діточок, і я вірю, що Україна переродиться після війни і скоро запанує мирне небо", – написав співак.

На композицію "Додому" артист записав кліп.

 
 
<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/-BaUkgUgyEE" title="Wellboy - Додому" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
 

Альбом спродюсував Євген Тріплов, саундпродюсером став Сергій Ранов.

"Ми презентуємо сучасне українське музло без шароварщини чи ще якоїсь єрунди. Багато, насправді, є чого сказати, але ж ви краще послухайте", – написав Тріплов в Instagram.


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: