2 Січня 2023
459
![Завтра зранку на Сумщині обіцяють не вимикати електрику фото Завтра зранку на Сумщині обіцяють не вимикати електрику фото](/image/news_small/2023/01/02_091824_news2_322189615_552315473453449_313190029753873638_n.jpg)
3 січня, з 00.00 до 14.00, застосування графіків відключень по Сумській області не планується (у зв'язку з відсутністю ліміту НЕК "Укренерго").
АТ “Сумиобленерго” дякує споживачам за ощадливе споживання електроенергії! Пам'ятайте - такий свідомий підхід кожного з нас допоможе уникнути перевантаження енергосистеми!
Стежте за оновленням інформації (зокрема, про можливі зміни ситуації з вимкненнями по області) на сайті АТ "Сумиобленерго" та нашій сторінці у facebook.