Завантаження ...

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини

Завтра Шосткинщина прощатиметься зі своїм земляком, захисником Батьківщини фото

Завтра Шосткинщина прощатиметься із земляком, командиром взводу роти вогневої підтримки Станіславом Медведем. Як інформує Шосткинська міська рада, траурні заходи розпочнуться 6 січня об 11:00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Станіслав Олександрович Медведь був командиром мінометного взводу роти вогневої підтримки, старшим лейтенантом. Героїчно загинув у бою, при захисті Батьківщини від російського агресора.

Станіслав Медведь народився 2 серпня 1977 року у місті Шостка. Тут пройшли його дитячі роки та юність. У 1994 році закінчив загальноосвітню школу № 12. Після цього вступив до Сумського державного університету на інженерно-технічний факультет за спеціальністю «інженер-механік», який успішно закінчив в 1999 році. Станіслав завжди був працелюбним, наполегливим і амбітним, прагнув до самовдосконалення. Згодом отримав другу вищу юридичну освіту. Паралельно з навчанням в СумДУ навчався на військовій кафедрі в артилерійському училищі м. Суми, по закінченні якого чоловіку було присвоєно військове звання лейтенанта. Після навчання влаштувався на роботу, де показав себе як кваліфікований спеціаліст.

В 2002 році у нього народився син, який зараз залишився без батька.

За словами рідних, Станіслав мав багато друзів та знайомих. Всі знали його доброю, порядною та вихованою людиною, могли завжди на нього розраховувати у будь-який час.

Своє місце в житті Станіслав Медведь знайшов у лавах Нацгвардії в 2014 році. Влітку 2022 року підписав контракт та пішов захищати Батьківщину на сході України. Зі своїми побратимами та підлеглими він швидко знайшов спільну мову. Був сміливим та гідним бійцем, справжнім патріотом Батьківщини. Все життя він був вірним сином України, до останніх хвилин боровся за волю та мир рідної землі. Медведь Станіслав Олександрович загинув 2 січня 2023 року під Бахмутом…

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: