Завантаження ...

Завтра Шосткинщина прощатиметься із земляком, захисником Батьківщини Валентином Удовенко

Завтра Шосткинщина прощатиметься із земляком, захисником Батьківщини Валентином Удовенко фото

Траурні заходи розпочнуться 10 січня об 11:00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Валентин Олегович Удовенко героїчно загинув під Бахмутом 27 грудня при виконанні бойового завдання.

Загинув на полі бою, до останніх хвилин життя захищаючи Україну… У невимовній скорботі родичі та друзі, без батька залишився шестирічний син, якого Валентин безмежно любив…

Валентин Олегович Удовенко народився 20 грудня 1990 року в нашому місті, тут пройшло його дитинство та юність. Навчався у школі № 1. Близькі і друзі згадують його як талановитого організатора, активного лідера, яскраву особистість.

Одним з найулюбленіших місць відпочинку хлопчика було село Чапліївка, де він проводив усі канікули, допомагаючи дідусю по господарству.

По закінченню школи Валентин вступив до Чортківського національного університету за фахом «Фінанси в митних органах».

Захопленням всього життя юнака були транспортні засоби. Валентин мав власний мотоцикл, ремонтувати який не довіряв нікому – всі проблеми вирішував самостійно. Любов до швидкості та транспорту спонукала його на отримання другого фаху на базі Конотопського залізничного училища.

Протягом останніх років Валентин Олегович працював в залізничному депо, але з початком повномасштабної рашистської агресії без вагань став на захист Батьківщини. «Всі мої рідні воюють… Піду і я», – саме такими були слова молодого чоловіка, коли в листопаді 2022 року він добровільно вступив до лав ЗСУ.

Схиляємо голови у скорботі та пошані.

Вічна пам’ять нашому земляку.

Слава Україні!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: