10 Січня 2023
338
![Сум’янин, купаючись взимку в ополонці, виявив на дні водойми артснаряд фото Сум’янин, купаючись взимку в ополонці, виявив на дні водойми артснаряд фото](/image/news_small/2023/01/10_111121_news2_3a484264-7e2d-43e2-afff-0c0df22f0949.jpg)
На лінію поліції 102 зателефонував житель обласного центру та повідомив, що під час купання в ополонці в ставку на Веретинівці, він виявив артилерійський снаряд.
Спочатку подумав, що то шматок якоїсь труби і вирішив прибрати його, аби не поранитись. Занурившись у воду, чоловік руками знайшов предмет і витяг його на поверхню. Лиш тоді пірнальник побачив, що тримає в руках чималенький, покритий іржею, артилерійський снаряд. Громадянин виніс знахідку на берег і повідомив про неї поліцію.
Співробітники вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області, прибувши на місце події, вилучили небезпечну знахідку та вивезли її на полігон для знищення, повідомляє поліція Сумщини.