Шостка попрощалася з героєм 20 грудня 1990 року

У Шостці провели в останню путь захисника України Удовенка Валентина Олеговича, який загинув на війні.

У Шостці провели в останню путь захисника України Удовенка Валентина Олеговича, який загинув на війні.

Він народився 20 грудня 1990 року в нашому місті, де пройшло його дитинства та юність. Хлопчик навчався у школі № 1. Близькі і друзі згадують його як талановитого організатора, активного лідера, яскраву особистість. Валентин мав багато друзів, до нього часто зверталися за порадою та підтримкою. Одним з найулюбленіших місць відпочинку хлопчика було село Чапліївка. Тут він проводив всі канікули, допомагаючи дідусю по господарству.

По закінченню школи Валентин вступив до Чортківського національного університету за фахом «Фінанси в митних органах». Захопленням всього життя юнака були транспортні засоби. Валентин мав власний мотоцикл, ремонтувати який не довіряв нікому – всі проблеми вирішував самостійно. Любов до швидкості та транспорту спонукала його на отримання другого фаху на базі Конотопського залізничного училища. Протягом останніх років Валентин Олегович працював в залізничному депо, але з початком повномасштабної рашистської агресії без вагань став на захист Батьківщини. «Всі мої рідні воюють… Піду і я», - саме такими були слова молодого чоловіка, коли в листопаді 2022 року він добровільно вступив до лав ЗСУ.

17 грудня цього ж року Удовенко Валентин Олегович героїчно загинув під Бахмутом, при виконанні бойового завдання. Загинув на полі бою, до останніх хвилин життя захищаючи Україну… У невимовній скорботі родичі та друзі, без батька залишився шестирічний син, якого Валентин безмежно любив…

Схиляємо голови у скорботі та пошані.

Вічна пам’ять нашому земляку.

Слава Україні!

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: