Завантаження ...

У Сумах - два нові керівники структурних підрозділів

У Сумах - два нові керівники структурних підрозділів фото

У листопаді минулого року Сумська міська рада ухвалила рішення щодо змін у структурі апарату та виконавчих органів СМР.

Згідно з цим рішенням у місті з 12 січня буде працювати окреме управління комунального майна (з правом юридичної особи), яке виділили з департаменту забезпечення ресурсних платежів. Управління коммайна в своєму складі матиме: відділ обліку комунального майна; відділ орендних відносин; відділ приватизації коммайна; відділ бухгалтерського обліку та звітності; відділ правового та кадрового забезпечення. А знаходитися воно буде на вул. Воскресенській, 8А, пише Ваш шанс.

Директором цього підрозділу став депутат Сумської міськради Сергій Дмитренко (фракція «Слуга народу» в СМР).

Хто такий Сергій ДМИТРЕНКО? Політику 31 рік, він народився 13 квітня 1991 року в м. Суми. У 2008 р. закінчив Сумську школу №7. З 2008 р. по 2013 р. навчався в УАБС за спеціальністю «Правознавство». У 2018 році закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при президентові України, здобувши спеціальність «Державне управління». У 2019 році закінчив СНАУ за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

Трудова діяльність: з листопада 2013 року почав працювати в управлінні Держземагентства у Сумському районі Сумської області. З липня 2019 року працював на посаді начальника юридичного відділу в ТОВ «МНТ-Агро». З липня 2020 р. - начальник юридичного відділу в ТОВ «НИВА-2018». З серпня 2019 р. по теперішній час займається підприємницькою діяльністю - ФОП Дмитренко.

На цьому нові обличчя в підрозділах міськради не скінчилися. Адже в ході реорганізації з’явився й зовсім новий департамент - департамент інспекційної роботи у складі: управління територіального контролю (відділ контролю за благоустроєм; відділ адмінконтролю); управління дозвільної документації, торгівлі та підприємництва (відділ договірної та дозвільної документації; відділ торгівлі, підприємництва, промисловості та захисту прав споживачів); відділу фінансово-господарського забезпечення та відділу правового забезпечення сектору документообігу та кадрового забезпечення. Його тепер очолює ще один депутат від «Слуги народу» - Максим Зеленський.

Максим ЗЕЛЕНСЬКИЙ - народився 23 листопада 1988 року в м. Суми. У 2011 р. закінчив УАБС за спеціальністю «Банківська справа». З 2015-го по серпень 2020 року працював заступником директора, головним менеджером ТОВ «Віза-Тур». Донедавна був заступником начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми».

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: