Завантаження ...

На Сумщині у грудні дорожчали продукти харчування, але дешевшали квитки на приміські потяги

На Сумщині у грудні дорожчали продукти харчування, але дешевшали квитки на приміські потяги фото

Про цінову ситуацію на споживчому ринку Сумської області у грудні 2022 року повідомляє головне управління статистики.

У грудні 2022 року порівняно з листопадом 2022 року індекс споживчих цін по області становив 101,5%, по Україні – 100,7%.

На споживчому ринку області за визначений період ціни на продукти харчування та безалкогольні напої збільшилися на 2,4%. Серед продуктів харчування на 10,4–1,5% зросли ціни на фрукти, масло, олію соняшникову, макаронні вироби, сир і м’який сир (творог), овочі, молоко, рибу та продукти з риби, сало, кондитерські вироби, м’ясо та м’ясопродукти. Водночас на 3,7-2,3% подешевшали рис, яйця та продукти переробки зернових. Індекс споживчих цін на безалкогольні напої склав 103,5%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби стали дорожчими на 1,4%, з них тютюнові вироби – на 1,5%, алкогольні напої – на 1,3%.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг у грудні 2022 року відбулося подорожчання послуг з перевезення речей на 7,5%, електроінструментів – на 5,6%, меблів та предметів обстановки – на 5,2%, проїзду у таксі – на 4,7%, фінансових послуг – на 4,2%, фармацевтичної продукції – на 2,2%. Водночас на 6,1% подешевшав проїзд у міжміському поїзді.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: