Завантаження ...

Сумські біатлоністи поїдуть на чемпіонат Європи

Сумські біатлоністи поїдуть на чемпіонат Європи фото

Чоловіча збірна України з біатлону найсильнішим складом виступить на чемпіонаті Європи.

Чоловіча збірна України з біатлону оголосила склад на чемпіонат Європи, який відбудеться у швейцарському Ленцерхайде. Склад команди в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт назвав старший тренер команди Юрай Санітра.

Збірна України закінчила виступи на п’ятому етапі Кубка світу в Рупольдингу. Там українцям вдалося показати найкращий результат сезону в естафеті – шосте місце.

Наступний етап Кубка світу відбудеться в італійському Антгольці. А після нього відбудеться чемпіонат Європи, на який Україна відправитися найсильнішим складом.

До заявки збірної України на Євро-2023 увійшли шість біатлоністів. У складі не опинилося лише Дмитра Підручного: лідер збірної України продовжує готуватися до повернення на біатлонну трасу.

У порівнянні зі складом на попереднє Євро-2022, у команді залишилися лише два біатлоністи – Денис Насико з Сумщини та Тарас Лесюк. До них приєдналися ще чотири представники команди “А”, у тому чилі представники Сумщини.

Склад чоловічої збірної України на чемпіонат Європи: Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк, Денис Насико, Артем Тищенко.

Чемпіонат Європи з біатлону відбудеться з 23 до 29 січня. Він стане останнім стартом перед чемпіонатом світу, який пройде в Обергофі з 6 до 19 лютого.

У програмі чемпіонату Європи з біатлону – чоловічі та жіночі індивідуальні гонки, спринти та персьюти. Закриватимуть турнір змішані естафети – класична та одиночний мікст.

Жіноча збірна України з біатлону поки що не назвала склад на Євро. Старший тренер команди Олександр Кравченко ще перед етапом у Рупольдингу відзначав, що попередньо планувалася участь усіх представниць основної команди.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: