19 Січня 2023
656
![Сум’ян запрошують взяти участь у книжковому ланцюзі єдності фото Сум’ян запрошують взяти участь у книжковому ланцюзі єдності фото](/image/news_small/2023/01/19_053811_news2_326038732_868341094438920_6590499382115441942_n.png)
З нагоди Дня Соборності України, що відзначається 22 січня, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації проводить флешмоб «Книжковий ланцюг єдності» у соцмережі “Фейсбук”.
Як взяти участь?
Кожен учасник робить фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник (книги можуть бути і сучасних письменників, і класиків).
Далі ви завантажуєте своє фото з книгою та гештегом #Книжковий_ланцюг_єдності по 22 січня включно. В описі додаєте коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область звідки ви й автор родом. Також можете додати ще й патріотичне гасло України.
Наприклад:
#Книжковий_ланцюг_єдності
Іван Багряний “Тигролови”, Сумська область.
Все Буде Україна!