Лебединські рятувальники витягли чоловіка з колодязя (відео)

У Лебедині працівники ДСНС врятували чоловіка, який знаходився на дні колодязя у крижаній воді.

У Лебедині працівники ДСНС врятували чоловіка, який знаходився на дні колодязя у крижаній воді.

19 січня о 07:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність допомоги по вул. Будильська у м. Лебедин, де у колодязь впав чоловік. На місце виклику прибуло відділення 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

За попередніми даними, сусіди намагалися допомогти постраждалому, спустивши у колодязь драбину та мотузку. Проте через фізичний стан, ймовірно сильне переохолодження, чоловік піднятися самотужки не мав змоги.

Двоє рятувальників спустилися у чотириметровий колодязь, де у крижаній воді глибиною 60 см знаходився чоловік. Його обв’язали рятувальною мотузкою і оперативно підняли на поверхню, де передали медпрацівникам. Після надання необхідної допомоги постраждалого, 1978 р.н. доправили до лікарні.

 
 
<iframe width="1066" height="600" src="https://www.youtube.com/embed/_R1PIS0VCn8" title="У Лебедині працівники ДСНС врятували чоловіка, який знаходився на дні колодязя" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: