20 Січня 2023
531
![У Шостці увіковічнили пам’ять загиблих захисників (відео) фото У Шостці увіковічнили пам’ять загиблих захисників (відео) фото](/image/news_small/2023/01/20_103156_news2_md-2-980x523.jpg)
19 січня у школі № 5 м. Шостка відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам Олександру Бабанському, Дмитру Гриню, Денису Залозному, Роману Журі, Денису Сєдову.
«До кінця життя ми будемо пам’ятати і розповідати дітям про наших хлопців, наших Героїв, які поклали своє життя, захищаючи нашу державу від російських загарбників», – сказав Михайло Кибенко, класний керівник класу, де навчався Денис Сєдов.
До присутніх звернувся міський голова Микола Нога. Він зазначив, що сьогодні увіковічили пам’ять про наших загиблих земляків – випускників школи № 5, які добровольцями пішли захищати Батьківщину. «Ми повинні пишатися ними! Слава Героям! Слава Україні», – сказав міський голова.
Подробиці – у сюжеті Шостка.інфо.