У Сумах попрощалися із захисником Олегом Петренком

У Сумах попрощалися із 55-річним захисником Олегом Петренком. Чоловік помер 15 січня у лікарні Сум від отриманих на Донеччині травм. Поховали військового на Алеї слави Баранівського кладовища.

У Сумах попрощалися із 55-річним захисником Олегом Петренком. Чоловік помер 15 січня у лікарні Сум від отриманих на Донеччині травм. Поховали військового на Алеї слави Баранівського кладовища.

Хіммістечко – рідний мікрорайон загиблого захисника Олега Петренка. У храмі 12 апостолів зібралися рідні та друзі, аби провести його в останню путь, йдеться в сюжеті Суспільного.

Чоловік був призваний на службу у квітні 2022 року. На Донеччині отримав бойові травми, розповідає сестра померлого Людмила Наливайко: "Була контузія у нього, лікувався у госпіталі повинен робити операцію, але. Дуже хороша була людина, добродушна. Завжди всім допоможе. Воював в Афганістані, пройшов Афган і тепер пішов сюди воювати. Хоча йому вже 55 років. Він всіх нас любив і ми його теж. Пішов сам і сказав: "це мій борг".

Разом з Олегом опановував професію зварювальника у Сумському училищі №6 його тезко – Андрій Петренко. Чоловік розповідає – спілкувалися і після випуску: "Він збирався, сказав, що я вдома сидіти не буду. Мало кому, що сказав і ось він пішов. Він завжди на позитиві, завжди з почуттям гумору. Він дуже глибокий такий".

Віддати шану померлому прийшли його друзі, які знали його з дитинства. Чоловік був приватним підприємцем, торгував приладдям для риболовлі. "Рибалка сам і всі до нього йшли, пів міста знали, а так йому світла пам'ять. Таких людей тільки втрачаємо. Вибивається найкраща нація, тобто справжні чоловіки. Він добрий і веселий чоловік був. На нього завжди можна покластись було й от, важка хвилина, його дуже не вистачає. Всі хлопці поприходили, хто його знає", – говорить друг загиблого В'ячеслав Процик.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: