На Сумщині рятувальники ліквідували загоряння магазину

22 січня о 14:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння магазину в с. Великі Вільми Сумського району.

22 січня о 14:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння магазину в с. Великі Вільми Сумського району.

На виклик було направлено відділення чергових караулів 1-ї та 2-ї державних пожежно-рятувальних частин.

На момент прибуття підрозділів ДСНС, полум’я вже охопило будівлю по всій площі. Існувала загроза поширення вогню на поруч розташовану господарчу споруду. Для безперебійної подачі води, автоцистерни дозаправляли від водонапірної башти, яка знаходилася на відстані до 1 км від осередку горіння.

Всього до ліквідації залучалося 10 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

 
 
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/XBC0mhOR2bE" title="На Сумщині рятувальники ліквідовуючи загоряння магазину врятували господарчу споруду" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: