Завантаження ...

У Сумському районі поховали військового Андрія Покиньчереду

У Сумському районі поховали військового Андрія Покиньчереду фото

"Людина слова, яка як сказала – так і буде": так про 43-річного оборонця України Андрія Покиньчереду розповідають його друзі, знайомі та побратими.

Загинув військовий 16 січня в результаті танкового обстрілу на Донеччині. Відспівували військового у Свято-Троїцькому храмі села Сад Сумського району, потім поховали у селі Зелена Роща, на родинному похованні, як він і хотів, пише Суспільне.

"Що хочу сказати – герой. У перші дні війни пішов добровольцем, був у теробороні Києва", — говорить знайомий Андрія Покиньчереди Владислав Паращенко.

Знайома загиблого Ірина Саєнко розповідає: "Років 15 я знала Андрія Покиньчереду, ми товаришували дуже довго. Душа компанії, такий завжди приємний, усміхнений. Завжди могли каву разом попити, поспілкуватися, щось запитати".

Побратими 43-річного Андрія Покиньчереди були поруч, коли той загинув. Самі дивом уціліли. "Один вдарив у 10 метрах від нас, а другий – я ще встиг сховатися, а Андрій – ні. Найкращий. Це була людина слова. Як сказав – так і буде", — згадує побратим з позивним "Кабан".

"Працювали вони дуже щільно. Два дні до цього ми вдало рознесли їхню позицію, взяли полонених. Також знищили певну кількість російських військових. Все пройшло дуже добре, але за два дні ми втратили найкращого друга", — говорить побратим загиблого з позивним "Рудий".

Загинув Андрій Покиньчереда в результаті танкового обстрілу в Донецькій області. "Він проходив службу на посаді командира машини командира третього відділення спеціального призначення підрозділу Збройних сил України. Загинув 16 січня 2023 року під час виконання службових обов’язків щодо захисту Батьківщини. Отримав поранення, несумісні з життям під час виконання спеціального завдання", — зазначив начальник групи Сумського ЦК Руслан Флорчук.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: