25 Січня 2023
337
![Конотопці з медалями чемпіонату України з греко-римської боротьби фото Конотопці з медалями чемпіонату України з греко-римської боротьби фото](/image/news_small/2023/01/25_023307_news2_screenshot_588.jpg)
З 19 по 22 січня поблизу Ужгорода найкращі борці та борчині України до 23-х років змагалися за медалі чемпіонату України.
Більше трьохсот спортменів з різних куточків України боролися за звання чемпіонів України з греко-римської боротьби. Фактично ці змагання – це відбірковий тур до чемпіонату Європи та Світу U-23.
Перше загальнокомандне місце посіла Харківська область, друге Київська область, третє – команда м. Київ. Борців з Сумщини не було зовсім, але вихованці Конотопської ДЮСШ, які нині виступають за Запоріжжя, не залишились без медалей. Чемпіоном в ваговій категорії до 60 кг став Владислав Кузько. Дмитро Мірошник здобув бронзову медаль (67 кг).