28 Січня 2023
405
![Сумські стрілки з лука змагались у Львові та відібрались на гран-прі Європи фото Сумські стрілки з лука змагались у Львові та відібрались на гран-прі Європи фото](/image/news_small/2023/01/28_080801_news2_screenshot_13.jpg)
Змагання лучників України відбулись у Львові. Сумські спортсмени змагались два дні, в результаті вибороли чотири місця у збірній України. Про це Суспільному повідомив тренер сумської команди Євген Гаркуша.
Серед чоловіків перше місце посів Артем Овчінніков, другим фінішував Олексій Гунбін, а Владислав Лісняк завершив відбір на четвертому місці, повідомляє Суспільне.
Серед жінок другою відібралась на євротурнір Поліна Родіонова, як зазначив тренер сумської команди Євген Гаркуша.
Перший етап гран-прі Європи відбудеться з третього по восьме квітня у Великобританії.