Подія сталася на перехресті вулиці Харківська та проспекту Михайла Лушпи.
Подія сталася на перехресті вулиці Харківська та проспекту Михайла Лушпи.
Екіпаж патрульних, рухаючись вулицею Харківською, саме під’їжджав до перехрестя, де був червоний (заборонний) сигнал світлофора. В цей час керманич автомобіля Hyundai Tucson, рухаючись у попутному напрямку з чималою швидкістю, проігнорував вимоги заборонного сигналу світлофора та ледь не в’їхав у автомобілі, які почали рух з проспекту Михайла Лушпи.
На щастя, минулося без трагічних наслідків. Водія ж транспортного засобу Hyundai Tucson охоронці порядку без уваги не залишили. Інспектори відразу ж його зупинили. На нього патрульні склали адміністративний протокол за ч. 5 ст. 122 (Порушення ПДР, що спричинили створення аварійної обстановки) КУпАП.