Завантаження ...

Суми попрощались з 37-річним військовим Віталієм Соколовим

Суми попрощались з 37-річним військовим Віталієм Соколовим фото

У Сумах попрощалися з загиблим під час захисту України від російської агресії Віталієм Соколовим.

Близько опівдня захисника відспівали у храмі 12 апостолів на вулиці Паркова. Там зібралися військові побратими, родичі, друзі та колеги захисника, пише Суспільне.

“В Академії банківської справи ми працювали електриками. Він працював, а я електриком і зараз працюю. Довго ми працювали. Потом він пішов на іншу роботу. Ми знайомі давно вже з ним, гарна людина, молодий хлопець, моторний хлопець, хороший”, — поділився спогадами колега Василь Сокуренко.

“Добра, чуйна людина була.Він постійно був на позитиві, всім допомагав. Прикро, війна”, — сказав колега Олександр Нагорний.

З дитинства знала родину Соколових і загиблого Віталія їхня сусідка.

“Мої діти з ним разом зростали, я його знала маленьким. Їх в сім'ї двоє, він старший, є у нього брат Андрій”, — згадала сусідка Віталія Соколова Маргарита.

Віталій був старшим солдатом, навідником розвідувального відділення першого розвідувального взводу. Залишаючись вірним військовій присязі, він загинув 25 січня поблизу населеного пункту Терни Донецької області. У чоловіка залишилося двоє дітей: хлопчик і дівчинка.

“Я його кума, хрестила молодшу доньку Камілу. Що я можу сказати…Веселий, чуйний, якщо щось траплялося, - допомагав у будь-якій ситуації”, — пояснила кума чоловіка Наталія Кириченко.

Торік у листопаді чоловіку виповнилося 37 років. Після відспівування в храмі Віталія Соколова поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища.

 
 
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: