3 Лютого 2023
447
![Сум’ян поважного віку запрошують опановувати сучасні гаджети фото Сум’ян поважного віку запрошують опановувати сучасні гаджети фото](/image/news_small/2023/02/03_053225_news2_screenshot_81.jpg)
Центр культури і дозвілля Сумської міської ради запрошує людей поважного віку на заняття з опанування сучасних гаджетів, або будь-якої сучасної техніки!
Ми не тільки допоможемо побороти страх перед невідомим, а й відкриємо ще один шлях для підтримки зв'язку з близькими, навчимо користуватися популярними соціальними мережами , а також розібратися із мобільними додатками, пишуть організатори.
Коли? Вівторок та четвер (щотижня) з 12:00 до 14:00.
Для кого? Люди поважного віку.
Що з собою мати? Телефон.
Де саме? Центр культури і дозвілля Сумської міської ради, вул. Івана Сірка, 3.
Телефон для додаткової інформації 0993473938.