Сумські біатлоністи знову з медалями чемпіонату України

Сумські біатлоністи знову з медалями чемпіонату України фото

На чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, що проходить у с.Яворів Львівської області, відбулись індивідуальні гонки.

У юніорів перемогу за явною превагою здобув Степан Кінаш, який перед тим пропустив спринт та перс’ют. З двома промахами на останньому вогневому рубежі він більш ніж на дві хвилини випередив нашого Богдана Борковського, який стріляв з такою ж результативністю. Третє місце – за також за нашим Владиславом Чихарем. Чемпіон двох попередніх гонок турніру Михайло Хміль сьогодні став четвертим, при тому що на вогневих рубежах заробив шість хвилин штрафу. Сергій Супрун, який у спринті та персьюті здобув два “срібла”, посів 6-те місце, пише biathlon.com.ua.

6. Сергій Супрун (1+2+0+0) +3:31,40

А ось у дівчат спортсменка з шістьма промахами спромоглась піднятись на верхню сходинку подіуму! Це Дарина Чалик, незважаючи на дві не надто якісних стрільби стоячи, довела свою перевагу за рахунок швидкості на трасі, здобувши другу поспіль перемогу на чемпіонаті. Компанію у числі призерок їй склали Тетяна Тарасюк та Юлія Городна. Причому 18-річна Тарасюк, відставши від переможниці лише на 22 секунди, піднялась на подіум разом з суперницями на чотири роки старшими за себе. Кращою серед наших була Валерія Мартиненко — 5-те місце, у десятці також Ксенія Приходько (6) та Ірина Шевченко (10).