Голова Сумського товариства захисту тварин отримав нагороду зоозахисної премії

Учора голова Сумського товариства захисту тварин Олександр Сипленко отримав нагороду зоозахисної премії, яку вперше в цьому році започаткували неймовірні UAnimals.

Учора голова Сумського товариства захисту тварин Олександр Сипленко отримав нагороду зоозахисної премії, яку вперше в цьому році започаткували неймовірні UAnimals.

Для Олександра Володимировича запрошення на премію стало несподіванкою, повідомили волонтери-зоозахисники.

Поїздка на нагородження, яка планувалась декілька тижнів тому, взагалі могла не відбутись, бо в той день ми їхали у Краснопільську громаду на стерилізації, але організатори перенесли захід, тому, на щастя, нам вдалося відправити Олександра Володимировича до Києва, але лише на один день, бо тут багато справ, без нього ніяк.

Займаючись щоденно юридичною роботою, за день встигає об’їхати пів міста аби у тварин притулку було стабільне забезпечення усім необхідним, без Олександра Володимировича важко уявити складні операції з порятунку чи наші регулярні виїзди за межі міста, як то врятувати поранену тварину, вивезти покинуту собаку з села з-під кордону біля агресора чи то забрати з траси за 100 км від міста ящик з цуценятами - для Олександра Володимировича кожне життя однаково цінне.

За це ми його любимо та безмежно поважаємо!

Серед номінантів були надпотужні люди з різних куточків України і не тільки, які багато років змінюють суспільство, прищеплюючи свідомості українців шлях гуманності та під час повномасштабного вторгнення не покинули свою справу, продовжуючи рятувати тварин.

Всього на премії було відзначено 20 активних зоозахисників.

Насправді кількість тих людей, хто змінює світ в сторону добра - незліченна, тому цю нагороду ми розділяємо з кожним, хто не проходить повз страждаючих, хто інтереси тварин не рідко ставить вище власних, з тими активістами, які з першого дня вторгнення росії на територію нашої області залишились поруч та не кинули не тільки своїх підопічних, але й допомогли десяткам, якщо не сотням життів, потерпаючих від смертельної війни.

Ви всі - велика сила!

Пишаємося Вами, кожним! - пишуть зоозахисники.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: