Президента просять надати звання Героя України загиблому кіборгу з Сумщини

На сайті президента України зареєстровано петицію “Про присвоєння звання Героя України Пінчуку Едуарду Івановичу (посмертно)”

На сайті президента України зареєстровано петицію “Про присвоєння звання Героя України Пінчуку Едуарду Івановичу (посмертно)”

“Шановний пане Президенте, прошу Вас розглянути дану петицію та присвоїти звання Героя України розвіднику 92-ї бригади Едуарду Івановичу Пінчуку (посмертно).

У 2014 році військовий захищав Донецький аеропорт, був снайпером - розвідувальником 79 ОАМБр. Повернувся з пекла, мужньо адаптувався до нормального життя після важких поранень, мріяв про світле майбутнє для України і рідної Сумщини, борючись за це до останнього свого подиху.

До лав ЗСУ Едуард Іванович приєднався наступного ж дня після початку повномасштабного вторгнення, брав участь у визволенні Ізюму, Балаклеї та Куп'янська, - завжди був в найгарячіших точках. Не знаючи ні болю, ні страху, Едуард Пінчук повсякчас вражав своєю самовіддачею та мужністю і стверджував, що будемо боротися до перемоги, вона вже поряд.

22 січня 2023 року на Луганщині від тяжких поранень, отриманих в бою, воїн загинув, гідно захищаючи Україну.

Хоробрий, принциповий, безстрашний. Ветеран війни, удостоєний безлічі медалей та нагород, Едуард Пінчук назавжди залишиться прикладом для багатьох своїх друзів та просто людей, які його знали.

Гідні звання - гідним героям.

На жаль, посмертно”, - пише авторка петиції.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: