6 Лютого 2023
351
![Самбісти з Сумщини здобули медалі чемпіонату України фото Самбісти з Сумщини здобули медалі чемпіонату України фото](/image/news_small/2023/02/06_020159_news2_328978586_673380507806216_2853364896134951331_n.jpg)
1-5 лютого у Львові проходив чемпіонат України з самбо.
Роменчанка Юлія Засульська перемогла одразу у двох вікових групах, подарувавши собі на день народження два “золота”. Підготував спортсменку тренер Дмитро Богуш.
Сумчанка Ліза Дідоренко здобула друге місце серед дорослих, а Віка Коваленко — третє серед юніорів. Спортсменок підготували тренери О.Квітченко, Н.Лисенко і Є.Лєоненко.