Шосткинщина попрощалася зі своїм земляком, захисником Батьківщини

5 лютого Шостка провела в останню путь Кислого Олександра Миколайовича.

5 лютого Шостка провела в останню путь Кислого Олександра Миколайовича.

Чорна звістка прийшла у родину незадовго до Дня народження Олександра. Цього року йому мало б виповнитися 48...

Шосткинщина втратила ще одного вірного сина – сміливого, чесного, самовідданого. Справжнього українця та чоловіка.

Він народився 14 лютого 1975 року в місті Полтава, але в ранньому дитинстві родина хлопчика переїхала до Шостки. Більша частина життя Олександра була пов’язана з нашим містом. Він навчався в шосткинській школі № 6, захоплювався історією, дуже любив читати, обожнював рибалку та активно займався волейболом. За словами рідних, Саша був душею компанії – щирий, відкритий, товариський. Шкільну дружбу проніс через всі роки, а для декого з однокласників став навіть кумом. Після закінчення школи юнак обрав фах будівництва – спочатку навчався в Глухіському коледжі (за кваліфікацією «технік-будівельник»), потім здобув вищу освіту на базі Сумського національного аграрного університету, отримав диплом бакалавра за фахом «інженер-будівельник».

В останні роки Олександр працював в Києві в сфері будівництва, щоб дати своїй родині найкраще. Які б не були важкі часи, він завжди пам'ятав і турбувався про своїх батьків. Найдорожчими людьми в житті Олександра Миколайовича були дві донечки та дружина, яких він безмежно любив і оберігав. У вільну від роботи годину мріяв про те, як будуть жити всі разом – дружньою родиною… Як поїдуть на відпочинок на море або ж знову завітають на Десну на рибалку… Прості та скромні мрії Світлої Людини, велика частина яких була присвячена найріднішим.

24 лютого 2022 року Олександр Кислий вже стояв у черзі до київського військоммату і був в числі перших добровольців. Служба чоловіка проходила в найгарячіших ділянках фронту, в Донецькій області. Майже цілий рік Олександр Миколайович не бачився з родиною. Спілкуючись по телефону, намагався більше розпитувати про рідних та їх справи. Ніколи не жалівся і мало розповідав про себе: «Я живий. Значить все добре», - заспокоював близьких людей і переконував цінувати кожний день, витрачати час з користю та радістю…

Низько вклоняємося пам’яті Героя.

Вічна шана.

Вічна слава.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: