Завантаження ...

На Сумщині визначились із днем без обмежень електропостачання

На Сумщині визначились із днем без обмежень електропостачання фото

За розпорядженням Міністерства енергетики України та відповідно затвердженого графіку НЕК Укренерго, з 9 лютого по 20 лютого в усіх областях країни планується проведення вимірів погодинного електричного навантаження.

Такі заходи проводяться з метою отримання точної інформації про обсяг реального споживання електроенергії на добу кожним регіоном.

Режимний день у Сумській області заплановано на 15 лютого, тож у зв'язку з цим графіки погодинних відключень не застосовуватимуться. Відключення можливі лише у зв'язку із аварійними ситуаціями у мережах або загрозами ракетних ударів по Україні.

Плануйте споживання електричної енергії на 15 лютого з урахуванням відсутності обмежень, для аналізу споживання в умовах нормального функціонування області.

Пам'ятайте: від результату вимірів режимного дня залежить величина ліміту потужності електроенергії для Сумської області та, відповідно, кількість годин зі світлом у майбутньому.

Шановні споживачі! 15 лютого плануйте свою роботу без обмежень, використовуйте електроприлади як у звичайних, повсякденних умовах, щоб можна було зрозуміти скільки потужності необхідно для нормальної, повноцінної роботи регіону, повідомили в “Сумиобленерго”.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: