Компанія родини голови Сумської облради отримала з бюджету 18 мільйонів

Йдеться про гроші, виділені на відновлення пошкоджених війною будівель і споруд.

Йдеться про гроші, виділені на відновлення пошкоджених війною будівель і споруд.

Про це свідчать дані порталу використання публічних коштів Spending.gov.ua за 2022 рік. За його інформацією, Департамент капітального будівництва Сумської обласної державної адміністрації з червня по грудень минулого року сплатив 17,9 млн грн ТОВ “Будівельна виробничо-комерційна компанія “Федорченко” за ремонти пошкоджених будівель у Сумах, пише sumy.today.

Відповідно до даних пошуково-аналітичної системи “007” бенефіціарами компанії “Федорченко” є Дмитро Федорченко (син голови обласної ради Віктора Федорченка), Людмила Федорченко (дружина голови облради), Віталій Куц (за нашими даними, батько депутата Сумської міськради і онука голови облради - Владислава Куца). Також серед тих, хто зробив внесок до статутного фонду венчурного корпоративного інвестфонду, що володіє компанією “Федорченко” в системі “007” досі значиться і сам голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко.

За інформацією джерел SumyToday, 17,9 млн — це лише частка грошей, на які нібито укладені договори між Департаментом капбудівництва Сумської ОДА і компанією “Федорченко”. Із 122 мільйонів, якими розпоряджається Департамент, більше половини (майже 64 млн) має отримати саме компанія родини голови Сумської облради.

Нагадаємо: нещодавно в будинку сина голови облради СБУ проводила обшук.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: