Шосткинка стала головною героїнею нового кліпу відомого українського співака (відео)

Уродженка Шостки Тетяна Акуленко знялася у новому кліпі відомого співака Kishe на романтичну пісню «Ми злетіли». Прем’єра відео відбулася наприкінці січня, і кліп вже набрав майже 1 млн. переглядів.

Уродженка Шостки Тетяна Акуленко знялася у новому кліпі відомого співака Kishe на романтичну пісню «Ми злетіли». Прем’єра відео відбулася наприкінці січня, і кліп вже набрав майже 1 млн. переглядів.

Дівчина розповіла, що зйомки проходили у листопаді минулого року у Києві. «Мені випала дивовижна можливість стати головною героїнею кліпу відомого українського виконавця Kishe (Андрій Кіше – прим. ред.). Я завжди слідкувала за його творчістю. Пісні Андрія справді чудові, в них він тонко розкриває емоції, почуття», – говорить Тетяна Акуленко, пише Шостка.інфо.

За її словами, працювати з Андрієм Кіше, з яким вона познайомилася лише на знімальному майданчику, дуже приємно – він проста людина, легкий у спілкуванні. У кліпі вони грали закохану пару.

«Був листопад, знімали на духу, було духе холодно. Але холодна погода не завадила нам розкритися. Мені здається, вдалося передати романтичні почуття», – розповідає Тетяна Акуленко.
З дитинства вона мріяла стати актрисою. Перший у своєму житті досвід кінозйомок отримала у 2009 р., ще зовсім юною. Саме тоді у Шостці знімалася художня картина режисера Сергія Лозниці «Щастя моє» (роком пізніше цей фільм брав участь у конкурсній програмі Канського кінофестивалю). Тоді 15-річна Тетяна знялася у масовці: «До цього часу пам’ятаю команду, яка працювала на зйомках фільму. Це справжні професіонали, з якими було дуже цікаво».

Актрисою вона не стала, обрала у житті інший шлях. Закінчивши школу-ліцей (з 1 по 7 клас навчалася у школі № 11), отримала вищу юридичну освіту, мешкала в Одесі, працювала в юридичній компанії, пропагувала спорт, активний спосіб життя, очолювала громадську організацію «Мангуст».

У її житті був і успішний досвід участі у конкурсах краси. Тетяна Акуленко стала «Міс туризм Black sea-2018», вона також перемогла на міжнародному конкурсі «Міс СНД-2018», який проходив у столиці Казахстану Астані.

Зараз уродженка Шостки мешкає у Швейцарії, в м. Цюріх. Ще до війни вона розпочала навчання у місцевому університеті. Нещодавно Тетяна Акуленко вийшла заміж, її чоловік швейцарець. Працює вона у фінансовій компанії. І до сих пір з вдячністю згадує школу: «Я закінчила шосткинську школу-ліцей, клас економічного профілю і щиро вдячна моїм вчителям за ті знання, які отримала. Зараз використовую їх у своїй роботі у Швейцарії».

До речі, у 2021 р. Тетяна Акуленко захистила дисертаційну роботу з міжнародного права та здобула звання «доктора філософії» за темою «Міжнародно-правове співробітництво у боротьбі з допінгом в спорті».

 
 
<iframe width="500" height="281" src="https://www.youtube.com/embed/FEaYdAHWAHE" title="Прем'єра! KISHE - Ми злетіли (official video 2023)" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: