![У Сумах на переході збили жінку на перехресті фото У Сумах на переході збили жінку на перехресті фото](/image/news_small/2023/02/09_110011_news2_02da0d96-77b4-4356-97b3-f511b7452da9.jpg)
Аварія сталася сьогодні, близько 7-ї години ранку, на перехресті вулиць Троїцька — Привокзальна.
На місці події патрульні інспектори попередньо з’ясували, що 39-річний водій транспортного засобу Mercedes-Benz 416 CDI, повертаючи з вулиці Троїцької на вулицю Привокзальну на увімкнену зелену стрілку додаткової секції світлофора, не надав переваги в русі та допустив наїзд на жінку, яка перетинала проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу.
У результаті ДТП 67-річна громадянка отримала тілесні ушкодження. Лікарі доправили її до медичного закладу, де надалі надавали необхідну допомогу.
Для з’ясування обставин автопригоди інспектори викликали слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції.
У січні цього року в обласному центрі сталося 12 автопригод за участі пішоходів, в яких 1 людина загинула та 11 отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними та взаємоввічливими! Бережіть себе!